Moon Light
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moon Light

03 01 2008

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KPSS Tarihleri Açıklandı

YazarMesaj
MoonLight
Admin
Admin
MoonLight

KPSS Tarihleri Açıklandı Empty
MesajKonu: KPSS Tarihleri Açıklandı   KPSS Tarihleri Açıklandı Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 12:19 pm

Devlet Bakanı Başesgioğlu, bu yıl KPSS-B sınavının Lisans düzeyindekiler için 28-29 Haziran 2008, önlisans ve ortaöğretim düzeyindekiler için ise 21 Eylül 2008 tarihinde yapılacağını açıkladı.
Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, bu yıl Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS-B) Lisans düzeyindekiler için 28-29 Haziran 2008 tarihlerinde, önlisans ve ortaöğretim düzeyindekiler için ise 21 Eylül 2008 tarihinde yapılacağını açıkladı.Başesgioğlu'nun verdiği bilgiye göre, 2004 ve 2006 yılında yapılan KPSS'nin geçerlilik süresi lisans düzeyindekiler için 30 Haziran 2008'de önlisans düzeyindekiler için 16 Eylül 2008'de sona erecek.

Bu nedenle bu yıl ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyindeki adayların katılabileceği bir KPSS yapılacak. Devlet memuru olmak isteyen tüm adayların başvurmasına imkan sağlayacak şekilde yapılan "detaylı çalışmalar" neticesinde 2008 yılında lisans düzeyindeki adaylar için 28-29 Haziran 2008, önlisans ve ortaöğretim düzeyindeki adaylar için 21 Eylül 2008 tarihlerinde KPSS gerçekleştirilecek.

KPSS Tarihleri Açıklandı
1 sayfadaki 1 sayfası