Moon Light
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moon Light

03 01 2008

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir başkadır benim memleketim

YazarMesaj
dead-siLence
Admin
Admin
dead-siLence

bir başkadır benim memleketim Empty
MesajKonu: bir başkadır benim memleketim   bir başkadır benim memleketim Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 12:58 pm

İYİ Kİ OTOMOBİLİN ÜSTÜNDEN DİREKSİYONU TUTMUYOR!..
Konya'da eski model otomobilinin üzerine koyduğu 3 metre boyundaki ahşap blokla yola çıkan Mustafa Erdoğan, iplerle bağladığı blokun arkadaki aracın önüne düşmemesi için bir eliyle ipi, diğer eliyle de direksiyonu tutarak, yol aldı. Trafikte bu manzarayı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi...
bir başkadır benim memleketim 37pu9 GÖZLERİNİZİ OVUŞTURUP BAKIN!
[b]Uluslararası haber ajansları bu fotoğrafı çekseydi, büyük ihtimalle tüm dünyanın konuştuğu bir fotoğraf olacaktı. Gözlerinizi ovuşturup tekrar bakın: Diyarbakır'da bir yoldayız. Minik bir scooter motor üzerinde 4 metrelik iki direği taşıyabilen sürücü yeteneğiyle(!) parmak ısırttı
bir başkadır benim memleketim 33lw2 EYVAH EYVAH!..[b]
Bahar geldi, soğuk kış günlerinin ardından şimdi güneşin tadını çıkartma zamanı. Şöyle bir banka oturup ılık güneşin etkisiyle gevşemenin tadı bir başka. Kimi zaman rengi de... Afyonkarahisar'da yeni boyanmış ve üzerine 'Dikkat, boyalıdır oturmayınız' yazılan banka yerleşen vatandaşları az sonra kötü bir sürpriz bekliyordu. Ne yazık ki, bunu bir tek onlar bilmiyor...
bir başkadır benim memleketim 31wk8 YORUMSUZbir başkadır benim memleketim 27hs4 KİM DEMİŞ AT ARABASI OTOMOBİL TAŞIYAMAZ DİYE...
Fotoğraf Kayseri'den... Teknolojiyi nostalji ile evine götürmenin mutluluğu, eskicinin yüzünden okunuyordu
bir başkadır benim memleketim 25tm4 CEZALARLA MÜCADELENİN BİR YOLU!
Sattıkları motosikleri kaldırımda teşhir eden galeri sahipleri, 'kaldırım işgal ettikleri' gerekçesiyle belediyenin kestiği cezalardan bıkmış. Eee motosiklet dediğin de öyle vitrinde sergilenmez ki! Parlak bir çözüm bulunmuş. Galerinin önüne çekilen kamyonetlere dizilen motosikler hem büyük ilgi çekmiş, hem de cezadan kurtarmış...
bir başkadır benim memleketim 22vh9 BİR DE KAHVE SÖYLESEYDİN BARİ![b]
Burası Gaziantep-Şanlurfa karayolu... Bir motosikletin arkasında oturan vatandaş, ayağında topuğuna bastığı kunduraları ve bacak bacak üstüne atmış haliyle kahvehanede oturur gibi rahattı. Lütfen siz denemeyin
bir başkadır benim memleketim 21vs7 OKUL YOLUNDA BİR GÜZEL KULÜBE[b]
Yürümelerine gönlü razı olmamıştı. Emin Dede, servis için çok uzakta oturan torunları ile 10 öğrenciyi traktörüyle okula götürüp getirmeye karar verdi. Evet, kız çocuklarının okutulması için kampanyaların düzenlendiği ülkemizde, bir dede çıktı, çocukları adını 'Evcilik Köşesi' koyduğu çatının altında topladı. Bu çocuklar okula mutlu gidiyor. Emin Dede, iyi ki varsın... bir başkadır benim memleketim 10wp9 NE O, ŞAŞIRDINIZ MI? O BİR SPORSEVER...[b]
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin verdiği geleneksel başarı ödülleri yarışmasında Anadolu Ajansı muhabiri Hüseyin Kanber'in 'Sporsever' rumuzlu fotoğrafı ikincilik ödülünün sahibi oldu
bir başkadır benim memleketim 7qw0 ŞAKACIYIZ ŞAKACI!
Şakacı milletiz. Daha da fenası kendimizi 1 Nisan ile sınırlamıyoruz. Balıkçılar tarafından yakalanan köpekbalığının ağzına şaka olsun diye insan bacağı maketi yerleştirildi. Ancak bu güzel şaka çocuklara pek komik gelmedi...
bir başkadır benim memleketim 4jz9

bir başkadır benim memleketim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fenerim benim